Dětské ponožky a punčochy - Vhodné pro období - Podzim/Jaro

Pořiďte svým malým dobrodruhům ponožky a punčochy, ve kterých bude objevování světa radost. Vlněné ponožky a ponožky z merino vlny poskytují pohodlí i těm nejdivočejším nožičkám.

Hebkost vlny si získá i děti s citlivou pokožkou. Díky střihu, v němž je dostatek místa na prstíčky a gumičce, která ponožky drží na svém místě, ale neškrtí, se vaši dobrodruzi budou cítit příjemně, jako by byli naboso.

Antibakteriální vlastnosti zabrání množení bakterií a nadměrnému zápachu. Skvělá termoregulace zajistí ochranu před vnějšími vlivy. Vlna a merino vlna v chladu nožky zahřeje, v teple omezí nadměrné pocení a dodá svěžest. S výkyvy teplot si též hravě poradí, čímž snižuje riziko prochladnutí. Vyberte si z typů na jaro, léto, podzim nebo zimu a nožky budou vždy v suchu a teple.

Nabízíme také ponožky protiskluzové, takže hry (např. na plovoucí podlaze) budou zase o kousek bezpečnější. Nemusíte se bát, když vaši dobrodruzi radost z pohybu omylem přenesou na čokoládovou zmrzlinu či mísu špaget. Merino vlna se čistí jednoduše.

Sázíme na prověřené značky jako VoxxLastingSurtex, Cai, mpDenmark.

Libí se vám veselé vzory a pestré barvy? Slaďte se. Vybrané typy ponožek nabízíme rovněž v dámskémpánském provedení. Vyberte si praktickou, kvalitní stylovku pro celou rodinu.