Dětské oblečení

GreenRosse s láskou a péčí vytváří oděvy i pro ty nejmenší. Každý kousek je navržen tak, aby si ho děti oblíbily a také, aby splnil požadavky rodičů, kteří chtějí pro své děti jen to nejlepší.

Merino vlna je jak něžné pohlazení, a to i pro citlivou pokožku včetně té se sklonem k ekzémům nebo alergiím. Vaši andílci si budou moci déle nerušeně hrát – stále budou v suchu, teple, pohodlíčku. Antibakteriální vlastnosti zajišťují, že oblečení zůstane dlouho svěží a voňavé. Díky kvalitnímu zpracování oblečení vydrží i tempo velmi aktivních malých dobrodruhů. Získáte také více volného času a energie, protože merino se snadno čistí.

Probíhá oblékání nebo přebalování jako souboj s neviditelnými motýly? Nabízíme dětské dupačky, body, overal či kimono na zapínání. To zajistí snadnější oblékání přebalování.

Vědecké studie potvrdily, že dětské oblečení z merino vlny má mnoho výhod. Miminka se rychleji uklidní, spí déle, méně pláčou. Tento funkční, přírodní materiál snižuje riziko Syndromu náhlého úmrtí kojence (SIDS), jelikož pomáhá regulovat tělesnou teplotu dítěte.

Buďte jednoduše připraveni na každé počasí, zvolte merino. Spolehlivé pohodlí na ven, na doma, na cesty