Doprava a platba

Při objednávce nad 1500 Kč doprava přes Zásilkovnu, Balíkovnu a PPL pobočky v rámci ČR zdarma!

Přepravní služba Cena od
Balíkovna ČP 69 Kč
Zásilkovna 79 Kč
PPL Parcelshop 79 Kč
PPL na adresu 105 Kč
Zásilkovna SK 99 Kč

PLATBA

Zboží z našeho e-shopu můžete uhradit následujícími způsoby:

1. Bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č. 9089270277/2010, vedený u společnosti Fio banka a.s. Při platbě převodem je nutné uvádět variabilní symbol uvedený na faktuře (číslo objednávky). E-mail s potvrzením objednávky obsahuje všechny platební informace a také QR kód pro zadání platby přes mobilní aplikaci vaší banky.

Tento způsob platby není zatížen žádným poplatkem a zboží vám bude odesláno po přijetí platby na náš účet.

2. Dobírkou u zvoleného dopravce. Cenu za zboží uhradíte v hotovosti kurýrovi zvolené přepravní služby, který vám na oplátku předá zboží.

Cena za platbu dobírkou je 50 Kč. 

3. Platba bezhotovostně pomocí platební brány GOPAY s.r.o. Platba je možná platebními kartami online nebo online převodem.

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány GOPAY zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána GoPay vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Loga banky

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu.

Platba je připsána okamžitě na náš účet a nic nebrání bleskovému odeslání zboží.

DOPRAVA

Pro doručení zboží můžete volit z následujících způsobů:

• Zásilkovna ČR - 79 Kč

Svoji objednávku si můžete vyzvednout na jednom z více než 2000 odběrných místech Zásilkovny v České republice. O doručení vašeho balíčku na pobočku Zásilkovny budete informováni pomocí e-mailu/SMS. Termín doručení bývá obvykle druhý pracovní den od odeslání zásilky. 

• Česká pošta - Balík Balíkovny - 69 Kč 

Doručení na vámi vybranou Balíkovnu. O doručení budete informováni SMS/e-mailem.
Přes Balíkovnu lze zvolit zaslání do AlzaBoxu.

• PPL  pobočky - 79 Kč

Svoji objednávku si můžete vyzvednout na jednom z více než 2300 odběrných místech PPL Parcel Shopech v České republice. Termín doručení bývá většinou druhý pracovní den od odeslání zásilky. 

• PPL na adresu - 105 Kč

Doručení na vaší adresu kurýrem. O doručení budete informováni SMS/e-mailem. U řidiče můžete zaplatit v hotovosti i kartou, pokud jste zvolili platbu na dobírku.

• Zásilkovna Slovensko - 99 Kč

Svoji objednávku si můžete vyzvednout na výdejních místech Zásilkovny na Slovensku. O doručení vašeho balíčku na pobočku Zásilkovny budete informováni pomocí e-mailu/SMS. Termín doručení bývá většinou druhý/třetí pracovní den od odeslání zásilky. 

DOBA DODÁNÍ

Zboží SKLADEM expedujeme do 2 pracovních dní od objednání (resp. zaplacení v případě platby předem). Pokud potřebujete zboží expedovat rychleji, prosím informujte se o aktuálních možnostech: [email protected], tel: +420 723140413