Nejdříve jsem merino vlnu vůbec neznala, ale poté, co jsem se stala matkou, jsem jejímu kouzlu propadla.

Mám zimní miminko a často cestujeme autem na dlouhé vzdálenosti. Vznikla tedy otázka, jak malého pohodlně obléknout do autosedačky. Hodně jsem toho načetla a moje volba padla právě na merino. Postupem času jsem zjistila, že je to skvělý materiál a tři kousky v šatníku nejsou dostatečné. S celou rodinou jsme si oblíbili jeho vlastnosti, především pohodlí při nošení, antibakteriálnost i skutečnost, že hřeje, i když navlhne a také se tolik nešpiní. Pro mě jako aktivní maminku docela užitečné. Dnes už na merino vlně jede celá rodina. Oceňujeme ji nejen při cestování, ale i na výletech nebo prostě jen tak při běžném nošení.

A protože jsem holka podnikavá, rozhodla jsem se s vámi podělit o svoji nově nabytou vášeň a přenést ji i do dalších domácností.

Při zamýšlení jakou cestou se vydat, jsem přišla na to, že sehnat kvalitní merino ponožky pro celou rodinu, může být dřina a tak jsem se rozhodla, že nejdříve dopřeju pohodlí a luxus v podobě merina, vašim nohám. Ponožky tu tedy seženete od nejmenších velikostí až po ty největší. 

A protože nohy nejsou vše. Budu postupně přidávat i merino oblečení.