Vážení zákazníci, objednávky s garancí doručení do Vánoc můžete provádět do 19.12. Všechny zaplacené objednávky tak budou odeslány do 20.12., kdy dopravci zaručují garanci doručení.

Objednávky uskutečněné od 20.12. budou odeslány v lednu 2023. Děkujeme za pochopení..

Dříve jsem merino vlnu vůbec neznala, ale poté, co jsem se stala matkou, mě zcela okouzlila.

Máme zimní miminko a často cestujeme autem na dlouhé vzdálenosti. Vznikla tedy otázka: „…jak malého pohodlně obléknout do autosedačky?“ Hodně jsem toho načetla a moje volba padla právě na oblečení z merino vlny. Postupem času jsem zjistila, že je to skvělý materiál a tři kousky v šatníku nejsou dostatečné. S celou rodinou jsme si oblíbili jeho vlastnosti, především pohodlí při nošení, antibakteriálnost i skutečnost, že hřeje, i když navlhne a také se tolik nešpiní. Pro mě, jako aktivní maminku, jsou to velmi užitečné přednosti. Dnes už na merino vlně jedeme celá rodina. Oceňujeme ji nejen při cestování, ale i na výletech nebo prostě jen tak při běžném nošení.

A protože jsem holka podnikavá, rozhodla jsem se s vámi podělit o svoji poměrně nově nabytou vášeň a přenést ji i do vašich domácností. Přednosti merino vlny jistě oceníte a budou přínosem i vám.

Při zamýšlení, jakou cestou se vydat, jsem přišla na to, že sehnat kvalitní merino ponožky pro celou rodinu, může být dřina. Rozhodla jsem se, že dopřeju pohodlí a luxus, v podobě merina vlny, prvně vašim nohám. V mém e-shopu seženete ponožky od nejmenších velikostí až po ty největší, a to jak pro děti, tak i pro dospělé. 

A protože nohy nejsou vše, najdete na webu i merino podprsenky. Tohoto úžasného pomocníka ocení každá žena v létě i zimě. Nepříjemný pocit mokrého spodního prádla bude jen mlhavou vzpomínkou.

Postupně budu přidávat i další merino oblečení. 

Máte se na co těšit…