„Od té doby, co jsem matkou, je pro mě ještě více důležité podporovat ty, kteří nemají tolik štěstí jako já.“

A jak to všechno začalo?

Začalo to mou pomocí pro děti trpící SMA a výběrem peněz na nejdražší lék na světě. Pomáhala jsem shánět sponzory, kteří do aukce věnovali své produkty, které poté lidé vydražili. Kromě toho že pomohli, také získali hodnotnou věc, která jim pomoc připomínala. Tento přístup se mi líbí, a tak jsem se rozhodla mít ve své nabídce i produkty, jejichž zakoupením přispějete na pomoc potřebným.

Chci nabízet něco smysluplného, ne třeba nějakou postavičku, kterou odložíte na poličku a bude to tzv. „pracholap“. Náramek můžete sami nosit nebo jím udělat radost některé dámě v rodině nebo vašem okolí. Zakoupením tohoto náramku tedy uděláte radost rovnou 2x. Obdarovanou ženu mnou vyráběný originální náramek potěší, a ještě navíc přispějete dobré věci. Pojďme přispět společně na dobrou věc.

Na této stránce najdete náramky, z jejichž ceny půjde 50 Kč z každého prodaného kusu na Nadační fond Šance onkoláčkům (transparentní účet nadačního fondu: 2600717725/2010). Částku pošlu souhrnně, vždy každý měsíc a o výši získané podpory Vás budu informovat na Facebookových stránkách. O Nadačním fondu Šance onkoláčkům si můžete dozvědět více zde: https://www.nfsanceonkolackum.cz/

A proč si koupit náramek jen tak? Pojďte si ho sladit s novými ponožkami!

Podělte se s námi na našem FB o Vámi vybrané kombinace náramku a ponožek, jak jste sladěné 😊