ManyMonths™ je nová koncepce v oblékání nejmenších -

  • alternativa k oblečení, které oblékáte pouze krátkou dobu,
  • alternativa k nepříliš ryzím materiálům,
  • alternativa k znečištěné Zemi.

Výrobce ManyMonths se specializuje na výrobu dětského rostoucího oblečení z čistě přírodních materiálů (vlna, biobavlna, konopí). Oblečení, které dlouho vydrží a je šetrné k životnímu prostředí, zároveň je funkční a slušivé díky barevné škále, která každý rok nově vzniká.

Firmu ManyMonths založila novopečená maminka v roce 2001 ve Finsku. Nejdříve si šila oblečení pro své dítko, které používalo látkové pleny a nosila jej. Jak rostla poptávka, rostla i firma. Ta nyní spolupracuje s několika partnery, ve Skandinávii i jinde v Evropě, na výrobě nosícího oblečení a potřeb pro nošení dětí.

Merino oblečení firmy ManyMonths je velmi specifické svou vysokou gramáží a použitým vroubkovým úpletem. Na trhu jiné podobné nenajdete. Veškeré oblečení je vytvářeno tak, aby posloužilo po velmi dlouhou dobu. Body mají nastavovací délku, trika a kalhoty mají dlouhé ohrnovací náplety. Poměrně vysoká pořizovací cena je vyvážena vysokou kvalitou zpracování a kvalitou materiálu, která nemá obdoby. Oblečení ManyMonths se hodí do velmi chladných dní, využijete jej i jako druhou vrstvu. Díky jednoduchému jednobarevnému designu jej lehce zkombinujete se zbytkem šatníku. Jedná se o tzv. slow-fashion v tom nejlepším slova smyslu.

Dopřejte pohodlí a teplé nožky i Vašemu dítěti.

Ponožky Manymonths pro děti

Žádná položka