PLATBA

Zboží z našeho e-shopu můžete uhradit následujícími způsoby:

1. Bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č. 9089270277/2010, vedený u společnosti Fio banka a.s. Při platbě převodem je nutné uvádět variabilní symbol uvedený na faktuře (číslo objednávky).

Tento způsob platby není zatížen žádným poplatkem a zboží vám bude odesláno po přijetí platby na náš účet.

2. Dobírkou u zvoleného dopravce. Cenu za zboží uhradíte v hotovosti kurýrovi zvolené přepravní služby, který vám na oplátku předá zboží.

Cena za platbu dobírkou je 50 Kč. 

V případě Balíku do Balíkovny je dobírka za 0 Kč.

3. Platba bezhotovostně pomocí platební brány GOPAY s.r.o. Platba je možná platebními kartami online nebo online převodem.

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány GOPAY zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Loga banky

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu.

Platba je připsána okamžitě na náš účet a nic nebrání bleskovému odeslání zboží.

DOPRAVA

Pro doručení zboží můžete volit z následujících způsobů:

• Zásilkovna ČR - 79 Kč

Svoji objednávku si můžete vyzvednout na jednom z více než 2000 odběrných místech Zásilkovny v České republice. O doručení vašeho balíčku na pobočku Zásilkovny budete informováni pomocí e-mailu/SMS. Termín doručení bývá obvykle druhý pracovní den od odeslání zásilky. 

• Česká pošta - Balík Balíkovny - 69 Kč 

Doručení na vámi vybranou pobočku. O doručení budete informováni SMS/e-mailem. Dobírka je zdarma.

• Česká pošta - Balík na poštu - 95  Kč

Doručení na vámi vybranou pobočku. O doručení budete informováni SMS/e-mailem.

• Česká pošta - Balík do ruky - 105 Kč

Doručení na vámi vybranou adresu. O doručení budete informováni SMS/e-mailem. U řidiče můžete zaplatit v hotovosti i kartou, pokud jste zvolili platbu na dobírku.

• PPL  pobočky - 79 Kč

Svoji objednávku si můžete vyzvednout na jednom z více než 2300 odběrných místech PPL Parcel Shopech v České republice. Termín doručení bývá většinou druhý pracovní den od odeslání zásilky. 

• PPL  - 105 Kč

Doručení na vaší adresu kurýrem. O doručení budete informováni SMS/e-mailem. U řidiče můžete zaplatit v hotovosti i kartou, pokud jste zvolili platbu na dobírku.

• Zásilkovna Slovensko - 89 Kč

Svoji objednávku si můžete vyzvednout na výdejních místech Zásilkovny na Slovensku. O doručení vašeho balíčku na pobočku Zásilkovny budete informováni pomocí e-mailu/SMS. Termín doručení bývá většinou druhý/třetí pracovní den od odeslání zásilky. 

Při objednávce nad 1500 Kč doprava přes Zásilkovnu, Balíkovnu a PPL pobočky v rámci ČR zdarma!

DOBA DODÁNÍ

Zboží SKLADEM expedujeme do 2 pracovních dní od objednání (resp. zaplacení v případě platby předem). Pokud potřebujete zboží expedovat rychleji, prosím informujte se o aktuálních možnostech: obchod@merinozky.cz, tel: +420 723140413