PLATBA

Zboží z našeho e-shopu můžete uhradit následujícími způsoby:

1. Bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č. 2501933836/2010, vedený u společnosti Fio banka a.s. Při platbě převodem je nutné uvádět variabilní symbol uvedený na faktuře (číslo objednávky).

Tento způsob platby není zatížen žádným poplatkem a zboží vám bude odesláno po přijetí platby na náš účet.

2. Dobírkou u zvoleného dopravce. Cenu za zboží uhradíte v hotovosti kurýrovi zvolené přepraví služby, který vám na oplátku předá zboží.

Cena za platbu dobírkou je 50 Kč. 

V případě Balíku do Balíkovny je dobírka za 0 Kč.

3. Platba bezhotovostně pomocí platební brány Comgate Payments, a.s. Platba je možná platebními kartami online nebo online převodem.

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Loga banky

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu.

Platba je připsána okamžitě na náš účet a nic nebrání bleskovému odeslání zboží.

DOPRAVA

Pro doručení zboží můžete volit z následujících způsobů:

• Osobní vyzvednutí - zdarma

Na naší adrese Běloruská 16, Brno si svoji objednávku můžete po předchozí domluvě vyzvednout. Na konkrétním termínu a čase se domluvíme telefonicky. Na adrese není kamenná prodejna.

• Zásilkovna ČR - 79 Kč

Svoji objednávku si můžete vyzvednout na jednom z více než 2000 odběrných místech Zásilkovny v České republice. O doručení vašeho balíčku na pobočku Zásilkovny budete informováni pomocí e-mailu/SMS. Termín doručení bývá většinou druhý pracovní den od odeslání zásilky. 

• Česká pošta - Balík Balíkovny - 69 Kč 

Doručení na vámi vybranou pobočku. O doručení budete informováni SMS/e-mailem. Dobírka je zdarma.

• Česká pošta - Balík na poštu - 95  Kč

Doručení na vámi vybranou pobočku. O doručení budete informováni SMS/e-mailem.

• Česká pošta - Balík do ruky - 105 Kč

Doručení na vámi vybranou adresu. O doručení budete informováni SMS/e-mailem. U řidiče můžete zaplatit v hotovosti i kartou, pokud jste zvolili platbu na dobírku.

• PPL  pobočky - 87 Kč

Svoji objednávku si můžete vyzvednout na jednom z více než 2300 odběrných místech PPL Parcel Shopech v České republice. Termín doručení bývá většinou druhý pracovní den od odeslání zásilky. 

• PPL  - 105 Kč

Doručení na vaší adresu kurýrem. O doručení budete informováni SMS/e-mailem. U řidiče můžete zaplatit v hotovosti i kartou, pokud jste zvolili platbu na dobírku.

Při objednávce nad 1500 Kč doprava přes Zásilkovnu, Balíkovnu a PPL pobočky v rámci ČR zdarma!

DOBA DODÁNÍ

Zboží SKLADEM expedujeme do 2 pracovních dní od objednání (resp. zaplacení v případě platby předem). Pokud potřebujete zboží expedovat rychleji, prosím informujte se o aktuálních možnostech: obchod@merinozky.cz, tel: +420 603 510 945