Dámské merino ponožky - Barva - Latté

Elegance, romantika, divokost či hravost? Vyberte si ponožky, které podtrhnou váš styl. Díky pečlivě vybraným materiálům a kvalitnímu zpracování s vámi budou dlouhá léta.

Vaše pohodlí je pro nás nejdůležitější, proto ponožky netlačí, nezpůsobují nepříjemné otlaky, neškrtí. Poskytují pocit volnosti, téměř jako když jste naboso. Jsou heboučkévhodné i pro citlivou pokožku.

Není nic, co by ženy nezvládly, pokud chtějí. Proto u nás najdete kousky vynikající nejen stylem, ale také funkčností, aby zvládly vaše tempo. Merino vlna, díky svým termoregulačním vlastnostem, udržuje nohy v suchu. Když je zima, zahřeje i „věčně studené nohy.“ V létě dodá svěží pocit. Antibakteriální vlastnosti zkrotí zápach a zajistí komfort i v náročných situacích.

Můžete se vydat na treking, běh, lyže, třídní schůzku, do práce, divadla… Nebo si třeba vychutnat oblíbený šálek kávy v horské chatce u krbu. Merinožky budou vaším spolehlivým parťákem. Sázíme na prověřené značky jako Sherpax, Surtex, Cai, Northman, Voxx, Lasting, Smartwool.

Dopřejte si ponožky z merino vlny. Praktického, přírodního materiálu, který pečuje o vaše nohy s maximální něžností. Můžete sladit celou rodinu –⁠ máme nejen dámské ponožky, ale též unisexpánské a dětské.