Ahoj, jmenuji se Alena a provozuji eshop Merinožky.cz. Zaměřuji se na kvalitní oblečení z vlny merino, především na širokou nabídku merino ponožek a chci nabízet to, co bych si sama jako maminka ráda koupila.

A proč jsem se vlastně rozhodla pro e-shop s merino oblečením?

Nejdříve jsem merino vlnu vůbec neznala, ale poté, co jsem se stala matkou, jsem jejímu kouzlu propadla.

Mám zimní miminko a často cestujeme autem na dlouhé vzdálenosti. Vznikla tedy otázka, jak malého pohodlně obléknout do autosedačky. Hodně jsem toho načetla a moje volba padla právě na merino. Postupem času jsem zjistila, že je to skvělý materiál a tři kousky v šatníku nejsou dostatečné. S celou rodinou jsme si oblíbili jeho vlastnosti, především pohodlí při nošení, antibakteriálnost i skutečnost, že hřeje, i když navlhne a také se tolik nešpiní. Pro mě jako aktivní maminku docela užitečné. Dnes už na merinu nějaký čas jedeme všichni a oceňujeme jej nejen při cestování, ale i na výletech nebo prostě jen tak při běžném nošení.

A protože jsem holka podnikavá, rozhodla jsem se s vámi podělit o svoji nově nabytou vášeň a přenést ji i do dalších domácností.

Vím, že každý jsme jedinečný. Jednomu se libí to, druhému ono. Neustále se tedy snažím rozšiřovat sortiment, zapojovat nové dodavatele a mít nabídku, ze které si vybere každý. Budu ráda, když si u mě najdete hezký kousek právě pro sebe nebo své blízké. 😊

Budu se těšit na Vaše nákupy i přínosné podněty. 

Mějte se merinózně, Vaše merinožka Alena.