5 tipů na dárky k Mezinárodnímu dni dětí pro kreativní mámy a táty

1. června už nám skoro klepe na dveře! Víte, že Den dětí se slaví již od roku 1925? Už skoro sto let přemýšlí rodiče nad tím, jak své děti k této příležitosti potěšit. Ponožky už máte, tak se pojďte podívat na další výběr zajímavých dárků, které budou bavit děti i vás, a nejen bavit, ale přinesou i něco navíc.

Látkové ubrousky s veselými vzory pro malé výletníky

Na výlety už máte pořízené ponožky? Ale jak řešíte nepříjemnosti v podobě ušpinění od bláta či svačinek?

V batůžku každého malého výletníka tak nesmí chybět vlhčený ubrousek! Ale nemyslíme ten běžný, nýbrž pratelný a tím pádem ekologický. Na e-shopu www.remysl.cz, který se zaměřuje na zero waste výrobky si vyberte z 10 vzorů látkových ubrousků na cesty. A proč zvolit právě látkové místo jednorázových? Kromě zmíněné ekologie jsou i bez chemických aromat a zvlhčovadel. Tyto stačí doma před výletem namočit do studené vody, vyždímat a uložit do krabičky. Chladné a vlhké vydrží několik hodin! Na rozdíl od žinek a ručníčků jsou tyto mnohem jemnější a mají pro děti atraktivní vzory. Po použití je vyperete a používate znovu. Ke Dni dětí k ubrousku získáte praktickou krabičku zdarma. www.remysl.cz

Krásné knihy pro ty nejkrásnější chvíle s dětmi

Že z ponožek se nedá vyčíst pěkná pohádka? Příběhy by vyprávět uměly, ale na pohádky volte raději jinou variantu.

V záplavě vydávaných knih pro děti vybírají do nabídky tohoto malého knihkupectví jen ty nejzajímavější. Šetří tak váš čas třeba na společné čtení, které je jednou z aktivit, kdy se dětem věnuje tolik potřebná soustředěná pozornost. Každou objednávku pro vás rádi zdarma dárkově zabalí. Kromě jednotlivých titulů připravují i tématické balíčky a již brzy i knižní předplatné.

Na webu www.petovecek.cz můžete až do 2. 6. 2021 využít kód DD21 na 10% slevu na jakýkoliv nákup (platí i pro zakoupení dárkových poukazů).

Dětské lampy ze dřeva ve tvaru zvířátka

Ponožky strach ze tmy nezaženou, ale je tu jiné řešení.

Pořiďte svým ratolestem ke Dni dětí kamaráda, díky kterému se už nemusí při usínání bát! Ručně vyráběné noční lampičky ze dřeva ve veselém designu zvířátka všechny strachy zaženou. Díky nim vytvoříte z pokojíčku nádherné a pro děti útulné místo. Takové, kde budou chtít trávit čas jak ony, tak i vy a vaši hosté. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího masivního smrkového dřeva. To je potažené pouze tenkou vrstvou oleje pro zachování a podtržení krásné struktury dřeva. Olej i barvy jsou certifikovány k použití na dětské produkty. Další designové doplňky do pokojíčků inspirované přírodou naleznete v e-shopu www.sebavi.cz.

Dřevěná dekorace, kterou si děti sami dotvoří

Merino ponožky si děti doma samy nevyrobí, ale na kreativní chvilky při tvoření jsou tu vhodnější výrobky.

Ten krásný pocit, že se na svůj výrobek mohou každý den dívat a zdobí jim pokojíček, to, že ONY to zvládly. Právě takovou ozdobu si mohou vyrobit domalováním nebo dotvořením dřevěné sady z e-shopu luji-creation.cz. Na výběr jsou 4 motivy: les, farma, jezírko a doprava. Vše je vyřezáváno z březové překližky a dodáváno v přírodním provedení. Vy si pak můžete sady domalovat a dotvořit podle vlastní fantazie. A to udělá vaši dekoraci jedinečnou. Ke Dni dětí v akci 3+1 ZDARMA na www.luji-creation.cz

Zábava s barevným pískem

Písek v botě a ponožkách nemá nikdo rád, přesuňte ho raději k jiné hře.

Další možností, jak udělat radost dětem, které rády tvoří, je barevné pískování. Je vhodné pro malé i větší děti a bude se líbit i dospělým. Jak to funguje? Pomocí barevných písků a samolepicích šablon si vytvoříte nejrůznější krásné obrázky, které budou zdobit dětský pokoj. Sady pro pískování má nyní v nabídce e-shop pro kreativní rodiče a učitelky www.hravameli.cz. Ke Dni dětí navíc poskytuje 10 % slevu na vybrané sady.

Pomalujte si polštářek

Na ponožky děti kreslit raději nenechejte, ale co na takový polštářek?

Co dělají Vaše děti rády? Malují? Spí? Nebo hrají polštářovou bitvu? Toto vše mohou vyzkoušet s polštářkem, který si vymalují sadou fixů. Že se na polštář nemaluje? Tak díky této sadě se z nemožného stalo možné. Velikost polštářku je 30x30 cm a je tak akorát k mazlení nebo k hrám. Žádný svišť neodolá malůvkám mimo obyčejný papír. Polštářek je ušitý z české bavlněné látky, která je určená na malování fixami na textil. Akce polštářek a barvy na textil (fixy 6 ks) za zvýhodněnou cenu trvá do 2.6.2021 nebo do vyprodání zásob na www.vaneza.cz